Zajęcia dla dzieci

Zajęcia i warsztaty

KAWA Z MLEKIEM - warsztaty ekologicznego pieluszkowania (Kategorie: dla Mam, dla Rodziców, dla Tatusiów, )


Rodziców poszukujących przyjaznych dziecku i naturze rozwiązań, zapraszamy na warsztaty naturalnego pieluszkowania.


Co jest mitem a co prawdą w całym Eko zamieszaniu? Jak znaleźć argumenty, by przekonać Partnera czy umęczoną tetrą Babcię do wielorazowych pieluszek?


Dlaczego pieluszkować naturalnie, znaczy pieluszkować zdrowo?


Czy nowoczesna pieluszka wielorazowa ma w ogóle coś wspólnego z tetrą i ceratką?


Na te i wiele innych pytań, które nasuwają się każdemu rodzicowi, który choć przez chwilę rozważał alternatywną opcję pieluchowania swojego malucha, odpowiemy na warsztatach.


Podczas 1,5 godzinnego spotkania:

  • poznamy różne rodzaje wielorazowych pieluszek, od tych wykonanych z organicznej bawełny, przez bambus, konopie czy nowoczesną mikrofibrę;
  • zobaczymy, czym jest otulacz i czym różni się pieluszka-kieszonka od wersji All-in-One;
  • oswoimy nieśmiertelną tetrę, trenując nowe i praktyczne sposoby jej składania;
  • doradzimy od czego zacząć, jakie pieluszki dobrać dla Waszego dziecka i jak to zrobić by się nie namęczyć.


Warsztaty poprowadzi Ewa Dumańska – doświadczona mama 4 dzieci, pieluszkująca na co dzień z niegasnącym entuzjazmem w domu i w  Pieluszkarni.pl


Na warsztaty zapraszamy rodziców noszących swoje dzieci jeszcze pod sercem, i tych cieszących się pociechami już na rękach. Wasze dzieci są u nas mile widziane.


Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy. Rezerwacja miejsca staje się wiążąca po dokonaniu wpłaty (w ciągu trzech dni od daty rezerwacji).


Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu w wyznaczonym terminem w nagłych przypadkach. Zobowiązany jest wówczas do zwrotu całej kwoty lub zaproponowania kolejnego terminu, opcjonalnie równorzędnej usługi zamiennej osobie, która się zgłosiła i wpłaciła pieniądze.


Wpłata za rezerwacje miejsca zwracana jest w przypadku zgłoszenia rezygnacji z zajęć co najmniej na 7 dni roboczych przed terminem ich realizacji. W przypadku zgłoszenia rezygnacji później niż na 7 dni roboczych przed terminem realizacji warsztatów zaliczka nie jest zwracana.


Zapraszamy z Maluchami!

 

logo facebook