Zajęcia dla dzieci

Zajęcia i warsztaty

KURS MASAŻU SHANTALA (Kategorie: 0+, dla Mam, dla Rodziców, dla Tatusiów, )


Znany już w starożytności, a dziś zalecany przez lekarzy i położne, masaż Shantala to wspaniała forma relaksu zarówno dla dziecka jak i rodzica, dlatego warto się go nauczyć i regularnie stosować.


Kurs masażu Shantala składa się z 4 spotkań trwających po 1,5 -2 godziny, prowadzonych przez fizjoterapeutę, instruktora masażu niemowlęcego techniką Shantala. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach do 5-6 par rodzic-dziecko.


Zajęcia, przeznaczone dla rodziców i opiekunów z dziećmi, uczą bezpośredniego kontaktu dotykowego z niemowlęciem. Ten bliski kontakt jest dla dziecka doskonałym źródłem doznań kinestetycznych, stanowi stymulację układu nerwowego oraz wzmacnia pozytywne więzi dając obu stronom, a w szczególności małemu dziecku, poczucie bezpieczeństwa. Dobrze wykonany masaż rozluźnia ciało niemowlęcia, odpręża je i uspokaja regulując sen i funkcje trawienne, podnosi także świadomość własnego ciała.


Korzyści z regularnego masowania malucha są odczuwalne także dla jego opiekuna, który lepiej poznaje potrzeby dziecka, zdobywa nową formę komunikacji z nim zyskując w ten sposób pewność siebie oraz pogłębione więzi z dzieckiem. Jest to szczególnie ważne dla młodych rodziców, rodziców adopcyjnych oraz osób planujących adopcję.


Wiek dziecka: od 2 miesięcy


Dodatkowe informacje: prosimy o przyniesienie dwóch ręczników (do położenia i do przykrycia dziecka) oraz oliwki, której używają Państwo na co dzień.


W trosce o wygodę rodziców i dzieci oferujemy również zajęcia INDYWIDUALNE z dojazdem do domu.


Prosimy o rezerwację miejsc telefonicznie pod numerem 603-11-70-40 lub drogą elektroniczną info@bambamstudio.pl.


Rezerwacja staje się wiążąca po dokonaniu wpłaty zaliczki w wysokości 50% opłaty za warsztat.


Wpłaty należy dokonać w ciągu trzech dni od daty dokonania rezerwacji i lub bezzwłocznie w przypadku rezerwacji dokonywanych w ostatnim tygodniu przed planowanym terminem zajęć (na miejscu w recepcji Bam Bam Studio lub przelewem).


Dane do przelewu:
  

Nr  konta (MultiBank) 73 1140 2017 0000 4602 0980 5161
Nazwa: Bam Bam Studio
Adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 20 lok. U3, 02-797 Warszawa


Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu następujących informacji: nazwisko uczestnika, temat i termin warsztatów.


Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu w wyznaczonym terminem w nagłych przypadkach. Zobowiązany jest wówczas do zwrotu całej kwoty lub zaproponowania kolejnego terminu, opcjonalnie równorzędnej usługi zamiennej osobie, która się zgłosiła i wpłaciła pieniądze.


Wpłata za rezerwacje miejsca zwracana jest w przypadku zgłoszenia rezygnacji z zajęć co najmniej na 7 dni roboczych przed terminem ich realizacji. W przypadku zgłoszenia rezygnacji później niż na 7 dni roboczych przed terminem realizacji warsztatów zaliczka nie jest zwracana.


Zobacz Terminy Zajęć i Cennik.

 

logo facebook