Zajęcia dla dzieci

Zajęcia i warsztaty

ZAJĘCIA MUZYCZNO RUCHOWE z elementami Metody Ruchu Rozwijającego W. Sherborne (Kategorie: 3+, )


Dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują ruchu.  Nasze pociechy  spędzają wiele godzin w pozycji siedzącej, często przed telewizorem, a monotonna praca z podręcznikiem pojawia się już w przedszkolu. Na szczęście da się temu zaradzić. Wszystkie dzieci, które mają ochotę na dodatkową porcję ruchu i dobrej zabawy zapraszamy na zajęcia muzyczno – ruchowe w Bam Bam Studio.


Na zajęciach pojawiają się gry ruchowe, zabawy przy muzyce oraz ćwiczenia relaksacyjne. Najmłodsi ćwiczą koordynację,   świadomość i kontrolę swojego ciała oraz zdobywają wyczucie przestrzeni i kierunków. Dzięki kreatywnym zabawom w rytm muzyki uczestnicy doświadczają swobody i  mogą wyrazić swoje uczucia oraz pomysły. W czasie zajęć wykorzystujemy elementy Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, która powstała by wspomagać rozwój psychoruchowy dzieci.


Ponadto już przedszkolaki możemy nauczyć w jaki sposób mądrze się relaksować i zbierać nowe siły, dlatego każde zajęcia kończą się zabawą wyciszającą.


Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze zabawy, podczas której nie ma miejsca na przymus czy rywalizację, dzięki czemu w trakcie ćwiczeń dobrze czują się też nieśmiałe dzieci.


Czekamy na wszystkich ciekawych ruchowej przygody!


Zobacz Plan Zajęć i Cennik.

 

logo facebook