Zajęcia dla dzieci

Zajęcia i warsztaty

WARSZTATY UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH (Kategorie: dla Mam, dla Rodziców, dla Tatusiów, )


Masz wątpliwości, jak reagować, gdy twoje dziecko wpada w złość? Chciałbyś zrozumieć dziecięce emocje? Nie wiesz, co robić, gdy maluch nie chce jeść albo buntuje się przed pójściem do przedszkola? Może dopiero przyjdzie ci się zmierzyć z podobnymi problemami i chciałbyś się na to przygotować? A może Twoje dziecko to chodzący skarb, a Ty chciałbyś dowiedzieć się, jak rozwijać jego samodzielność? Niezależnie od odpowiedzi na powyższe pytania zapraszamy wszystkich rodziców na cykl warsztatów umiejętności wychowawczych.


Warsztaty te ułatwiają rodzicom spojrzenie na świat oczami dziecka oraz wspomagają budowanie z nim głębokich i zdrowych relacji, pozwalają lepiej zrozumieć rolę rodzica i poczuć się pewniej w tej roli. Umożliwiają zdobycie umiejętności takich jak skuteczna komunikacja, rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie z trudnymi emocjami czy konsekwentne ustalanie zasad. Rodzice będą mogli podczas tych zajęć poszerzyć swoją wiedzę oraz znaleźć rozwiązanie wielu problemów wychowawczych.


Cykl zajęć składa się z 10 spotkań. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formie 2,5- godzinnych spotkań o charakterze warsztatowym. Istnieje możliwość uczestnictwa w całym cyklu bądź pojedynczych warsztatach. Rodzice mogą przyjść na w zajęcia sami, ale istnieje również możliwość zabrania swojej pociechy – młodsze dzieci mogą przebywać w tym czasie w sali warsztatowej, starsze mogą pozostać w sali zabaw pod opieką animatora.


Tematy poszczególnych spotkań:

  • Jak radzić sobie z emocjami dziecka i swoimi, takimi jak złość, bezradność, lęk, zazdrość (2 spotkania);
  • Jak stawiać granice dziecku i ustalać zasady;
  • Jak zachęcić dziecko do współpracy: chodzenia spać, sprzątania, odrabiania lekcji;
  • Jak rozwijać samodzielność u dziecka i pomóc mu uwierzyć w siebie;
  • Jak uważnie słuchać dziecka dostrzegając jego potrzeby;
  • Jak być konsekwentnym, wymagającym i zarazem kochającym rodzicem;
  • Kiedy i jak rozwiązywać problemy i konflikty wspólnie z dziećmi;
  • Jak pomóc dziecku wyjść z roli „niejadka”, „bałaganiarza”, „mazgaja”;
  • Jak chwalić dziecko i budować jego adekwatną samoocenę.


Osoba prowadząca:


Dorota Gradzińska – psycholog z 12-letnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów dla rodziców. Ukończyła psychologię na SWPS i resocjalizację na WSPS oraz liczne szkolenia z pomocy psychologicznej i psychoterapii, w tym roczny kurs terapii systemowej rodziny. Jest członkiem Sekcji Psychoterapii SPCh, należącego do Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii.


Od prowadzącej: „Praca z rodzicami jest dla mnie pasją, cieszę się widząc jak rodzice rozwijają się i są szczęśliwi ze swoimi dziećmi, potrafią je rozumieć, słuchać, mądrze wspierać, bawić się z nimi i dobrze je przygotowywać do dorosłego, odpowiedzialnego życia.”


Zobacz Plan Zajęć i Cennik.
 

Prosimy o rezerwację miejsc telefonicznie pod numerem 603-11-70-40 lub drogą elektroniczną info@bambamstudio.pl. Rezerwacja staje się wiążąca po dokonaniu wpłaty pełnej kwoty za warsztat lub cykl warsztatów.


Wpłaty należy dokonać w ciągu trzech dni od daty dokonania rezerwacji i lub bezzwłocznie w przypadku rezerwacji dokonywanych w ostatnim tygodniu przed planowanym terminem zajęć (na miejscu w recepcji Bam Bam Studio lub przelewem).


Dane do przelewu: 
 

Nr  konta (MultiBank) 73 1140 2017 0000 4602 0980 5161
Nazwa: Bam Bam Studio
Adres: Al. Komisji Edukacji Narodowej 20 lok. U3, 02-797 Warszawa


Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu następujących informacji: nazwisko uczestnika, temat i termin warsztatów.


Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu w wyznaczonym terminem w nagłych przypadkach. Zobowiązany jest wówczas do zwrotu całej kwoty lub zaproponowania kolejnego terminu, opcjonalnie równorzędnej usługi zamiennej osobie, która się zgłosiła i wpłaciła pieniądze.


Wpłata za rezerwacje miejsca zwracana jest w przypadku zgłoszenia rezygnacji z zajęć co najmniej na 7 dni roboczych przed terminem ich realizacji. W przypadku zgłoszenia rezygnacji później niż na 7 dni roboczych przed terminem realizacji warsztatów zaliczka nie jest zwracana.


W razie nieskorzystania przez uczestnika z opłaconych usług z przyczyn leżących po stronie uczestnika, organizator nie jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystaną usługę ani zaproponowania zamiennej usługi równorzędnej.

 

logo facebook