Zajęcia dla dzieci

Praca

ANIMATOR

Opis stanowiska/ obowiązki:

  • Przygotowanie i prowadzenie imprez okolicznościowych np. Dzień Dziecka, Mikołajki etc.
  • Przygotowanie i prowadzenie przyjęć urodzinowych dla dzieci (w języku angielskim);
  • Prowadzenie tematycznych zabaw muzyczno-ruchowych oraz plastycznych;
  • Prowadzenie zajęć dla dzieci podczas imprez zewnętrznych;
  • Opieka nad dziećmi (również anglojęzycznymi) i zabawa podczas imprez;
  • Reprezentowanie pracowni podczas wydarzeń i imprez wewnętrznych i zewnętrznych (udzielanie podstawowych informacji, witanie przybyłych gości).

Oczekiwania:

  • Student/ka lub absolwent/ka kierunku pedagogicznego lub psychologicznego;
  • Bardzo dobra (praktyczna) znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi 3-12 lat;
  • Kreatywność, otwartość i zaangażowanie;
  • Umiejętność pracy z dużą grupą dzieci;
  • Pomysłowość i umiejętność tworzenia własnych programów zajęć;
  • Dyspozycyjność w weekendy;
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność malowania twarzy, robienia zwierzątek z baloników, żonglowania i kręcenia talerzykiem, ewentualnie znajomość innych dziedzin sztuki cyrkowej;

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy;
  • Pracę na umowę o dzieło;
  • Twórcze otoczenie, umożliwiające stały rozwój;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Prosimy o wysyłanie maila z CV i listem motywacyjnym na adres praca@bambamstudio.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust, Nr 133)”

Jeśli masz ciekawe pomysły na zajęcia dla dzieci, doświadczenie w prowadzeniu imprez dla dzieci lub kwalifikacje i doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla rodziców ZAPRASZAMY!

Zgłoszenia prosimy kierować na adres praca@bambamstudio.pl.

logo facebook