Zajęcia dla dzieci

Polecamy

Wydawnictwo EneDueRabe | Kategoria: Książki


EneDueRabe jest młodym Wydawnictwem z Gdańska, specjalizującym się w literaturze dziecięcej.


Ich logo to bociek - znak budzącej się do życia przyrody, płodności, szczęścia. Symbolika tego przesympatycznego ptaka, którego wypatrujemy z utęsknieniem każdej wiosny, doskonale odzwierciedlą cele naszego Wydawnictwa. Pragniemy towarzyszyć dzieciom w ich drodze przeistaczania się z radosnych maluchów w szczęśliwych dorosłych, wspierać ich rozwój emocjonalny, intelektualny poprzez stymulowanie talentów, umiejętności jakie każde dziecko ma w sobie.


Małych Czytelników traktuje poważnie, a swój szacunek do dzieci pragnie okazać poprzez mądre, ambitne, wartościowe lektury, z powagą traktujące dziecko i jego świat. Są pewni, że książki wydawane przez EneDueRabe na stałe rozbudzą w dzieciach apetyt na czytanie, sprawią, że obcowanie z literaturą stanie się ich naturalną potrzebą i wielką przyjemnością.


Starannie i z pasją szukają na całym świecie pozycji, które poruszają tematy trudne, ważne, niejednokrotnie uznawane za tabu, ale również nie pozbawione są humoru, dziecięcej radości i spontaniczności. Sięgają po autorów znanych, będących laureatami międzynarodowych nagród, autorów, których dzieła podbiły serca, zarówno najmłodszych czytelników, jak i ich rodziców w wielu krajach.


Oferta EneDueRabe to nie tylko znani autorzy, ale też cieszący się szerokim uznaniem ilustratorzy. Ilustracje, będące niejednokrotnie wręcz dziełami sztuki, często stają się odrębną historią, są punktem wyjścia do twórczej zabawy z wyobraźnią. Książki i dzieci to ich pasja, którą realizują jako rodzice, a przez wiele lat realizowali jako specjaliści pracujący z dziećmi.


Zapraszamy do odwiedzenia strony wydawnictwa  www.eneduerabe.eu.

 

logo facebook