Zajęcia dla dzieci

O pracowni - Referencje (Opinie rodziców)

Dodaj Referencje

Dziewczyny z Bam Bam polecili nam pracownicy portalu Parenting. Zorganizowały w naszym ogrodzie imprezę integracyjną dla 7-8 latków, świetnie się spisały, polecam i pozdrawiam.

Beata

Pragę podziękować całemu zespołowi Studia BAMBAM za zorganizowanie Krainy Zabaw BAMBAM w czasie organizowanych przez naszą firmę Targów Idealny Dom i Wnętrze. Dzieci miały zapewnioną nie tylko profesjonalną opiekę ale przede wszystkim fantastyczne „ciocie”, które czuwały nad bezpieczeństwem i dobrą zabawą. Pokazy ratownictwa medycznego spotkały się z dużym zainteresowaniem wśród rodziców, były prowadzone fachowo i w przystępny sposób. Jeszcze raz dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Agencja SOMA-Dorota Piela

dlaczego nie otworzycie takiego studia w radomiu? w tym miescie nic nie ma!

zdesperowana mama:)

Cudownie, że powstało takie miejsce - moja córka nazywa Bam Bam "fioletowym przedszkolem". Ja jestem zachwycona wnętrzem oraz mądrymi i rozwijającymi zabawkami z naturalnych materiałów. Szkoda tylko, że mieszkamy tak daleko i nie możemy bywać codziennie.

Renata

Pierwsze koty za płoty - na szczęście mało poważnie i wszystko dobrze się skończyło - ale zajęcia z pierwszej pomocy przydały się podczas wakacji. Przyznaję, że żona musiała mnie zaciągnąć siłą na warsztaty (które zresztą okazały się rewelacyjne, nie wiało nudą, której się spodziewałem). Po niedawnych doświadczeniach muszę przyznać, że każdy rodzic powinien przejść takie szkolenie. Gdyby istniały szkoły dla rodziców pierwsza pomoc byłaby przedmiotem obowiązkowym. Dziękujemy i do zobaczenia!

Marek i Ania

Cała nasza czwórka była zachwycona zajęciami na Agrykoli z okazji Dnia Dziecka. Kolorowe eksperymenty zachwyciły i zdumiały nie tylko dzieci, ale również dorosłych - mój mąż z wrażenia miał otwarte usta - zachęcam go więc, aby wybrał się na zajęcia do Państwa razem z naszymi bliźniakami!

wspólnie rodzinnie

Jesteśmy pozytywnie zakręceni przez Bam Bam! Nasz Bartuś od rana "bam-bam-uje" i są to jedne z pierwszych słów w jego małym słowniku. Gratulujemy więc przy okazji nazwy.Świetny pomysł! Super miejsce! Pozdrawiamy!

Ania, Adam i mały Bartek

Dziękujemy za niezapomniane urodziny. Nasza Mała Księżniczka Aleksandra już nie może doczekać się kolejnych. Może do przyszłego roku zmieni upodobania i postanowi przeminić się urodzinowo w indiankę albo małego naukowca. Na razie jednak marzy o tym, żeby znów poczuć się przez chwilę jak prawdziwa księżniczka.

Katarzyna

Bam Bam jest miejscem do którego każde dziecko chętnie wraca. Ulubionymi zajęciami mojej córki i jej przyjaciół jest Duża Akademia Sztuki i Akademia Odkrywców. W odkrywaniu swoich "mocy poznawczych" najbardziej zachwyca, że każde spotkanie pomyślane jest jako przygoda malucha z zagadkami codzienności i samodzielnego szukania odpowiedzi "co też w tej trawie piszczy"? Szkoda, że tylko raz można być dzieckiem, ale na otarcie łez polecam imprezy Baby Shower w Bam Bam. Jest co wspominać :) Pozdrawiam!

Joanna Parasiewicz

To będzie na pewno wspaniałe miejsce, gratuluje pomysłu i z nie ukrywaną zazdrościa będę się przyglądała projektowi.

magda

 

logo facebook