Zajęcia dla dzieci

O pracowni - Media

TVN na Wyprawie Mama w Bam Bam Studio

2009-07-17 10:54:11

Superniania i TVN Warszawa w Bam Bam Studio!

2009-07-07 15:08:56

W kwietniu nasze studio odwiedziła telewizja TVN wraz z Supernianią. Przyglądali się oni naszym zajęciom dla dociekliwych i ciekawych świata maluchów - Akademii Odkrywców.
Zobaczcie sami!


Bam Bam Studio w miesięczniku Rodzice (czerwiec 2009)

2009-07-02 14:26:14

W czerwcowym numerze Miesięcznika Rodzice ukazał się artykuł rodzicach, dla których narodziny dziecka stały się inspiracją i motywacją do realizacji własnych marzeń i pasji w biznesie. Zapraszamy do lektury!


PASSA z dn. 19.02.2009 Zaczarowana Kraina w kolorach wiosny

2009-02-23 17:41:08

W samym sercu Kabat wyrosła kraina przyjazna małym i najmniejszym Skarbom. Przy wejściu na Szanownych Gości czeka misa pysznych jabłek, są też książeczki, które rodzice znają ze swojego dzieciństwa oraz przyjazne rączkom dziecka, ekologiczne zabawki.

Bam Bam po raz pierwszy otworzyło swoje podwoje dla dzieci w dniu 14 lutego. Pierwsi mali goście fachowym okiem oceniali bajecznie kolorowe sale, uczestniczyli w sztuczkach przygotowanych przez klauna Kluseczkę oraz w zabawach prowadzonych przez animatorki. Wśród licznych atrakcji były te ulubione przez wszystkie dzieci – malowanie buziek, zabawy z chustami, bańki mydlane i zajęcia plastyczne z wykorzystaniem masy solnej.

W Bam Bam nie znajdziemy… przechowalni dzieci, gdzie wśród ogłuszającej muzyki pozbawiony opieki tłum maluchów tratuje się nawzajem.

W Bam Bam odnajdziemy... Krainę Zabaw, która urzeka małych i dużych, a także specjalnie opracowany program zajęć, m.in. Świat od kuchni, Mała Akademia Sztuki i 5 Zmysłów, w których dzieci chętnie i radośnie będą uczestniczyć.

Koncepcja pracowni Bam Bam jest propozycją dla tych rodziców, którzy swoim pociechom chcieliby zaoferować ciekawą i twórczą formę spędzenia czasu. Zabawy zostały opracowane w taki sposób, aby umiejętnie stymulować naturalną ciekawość dziecka, zachęcać do poznawania nowego i przede wszystkim identyfikować indywidualne umiejętności i talenty poprzez zabawę.

Bam Bam jest krainą przyjazną dziecku. Jest także miejscem otwartym na wnioski i spostrzeżenia rodziców, którzy swoje dzieci znają i rozumieją najlepiej.
Kraina Zabaw zaprasza dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.30 oraz w soboty w godzinach 10.00-16.00

Pierwsze zajęcia zaczną się w marcu. Szczegóły dotyczące zajęć i zapisów znajdują się na stronie www.bambamstudio.pl.

Informacji można zasięgnąć pod adresem mailowym info@bambamstudio.pl
Adres: al. Komisji Edukacji Narodowej 20, lok. U3.

Opracował Tadeusz Porębski Foto Lech Kowalski

 

logo facebook