Zajęcia dla dzieci

O pracowni: Galeria zdjęć

Piknik Wcześniaka na Karowej - 5 czerwca 2011 r. (18)

Opis: Wcześniactwo i karmienie piersią! To tematy przewodnie pikniku rodzinnego na Karowej, który odbył się w niedzielę 5 czerwca. Celem spotkania była integracja i wspólna zabaw rodzin dzieci urodzonych przedwcześnie oraz promocja karmienia piersią. W ten wyjątkowy słoneczny dzień przyszpitalny ogród zamienił się w tropikalną wyspę! Wśród atrakcji dla dzieci pojawiły się m.in. Gwiazdo - czytajki w wykonaniu Joanny Papuzińskiej, Muzyka dla Smyka, Szpital pluszowego Misia i wiele innych niespodzianek. Podczas beztroskiej zabawy najmłodszych rodzice mieli okazję skorzystać z porad laktacyjnych, wziąć udział w zajęciach pierwszej pomocy oraz panelu dyskusyjnym pt. "Czy (nie)możliwe jest w Polsce karmienie piersią?" z udziałem gości specjalnych. Nie zabrakło gwiazd wspierających ideę pikniku tj. Piotr Adamczyk, Michał Żebrowski, Joanna Brodzik, Małgorzata Socha, Kuba Wesołowski, Dorota Zawadzka. Na rodziców czekały również ciekawe konkursy z nagrodami m.in.: Quiz z pytaniami dla rodziców na temat wiedzy o karmieniu piersią, konkursy organizowane przez sponsorów oraz cieszący się dużym zainteresowaniem konkurs lepienia piersi dla tatusiów z dziećmi. Pracowania Twórczego Rozwoju - Bam Bam Studio, partner wydarzenia przygotowało dla dzieci gry i konkursy z nagrodami. Animatorzy wspólnie z uczestnikami oddali się beztroskim swawolom. Na najmłodszych czekały zwierzątka z baloników prosto z tropikalnej dżungli oraz możliwość ozdobienia buźki w orientalne wzory. Gospodarzem imprezy był Oliver Janiak.

Park Sowińskiego Piknik „Nie uciekaj” – maj 2011 (44)

Opis: Co roku w Polsce ginie bez wieści około 3500 dzieci i nastolatków. Po raz kolejny przyłączyliśmy się do organizacji rodzinnego pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Zaginionego odbywającego się w ramach kampanii społecznej „Nie uciekaj”, którą prowadzi Fundacja ITAKA. Celem imprezy w warszawskim parku Sowińskiego było zwrócenie uwagi na problem zaginięć wśród dzieci i nastolatków. Małgorzata Tusk, Krystyna Czubówna, Marta Kuligowska, Beata Sadowska i Kasia Burzyńska czytały bajki najmłodszym uczestnikom. Animatorzy Bam Bam Studio wspólnie z dziećmi bawili się na scenie, poprowadzili konkurs plastyczny oraz specjalnie przygotowane zajęcia dla dzieci! Dużo śmiechu i radości wywołały również zabawy z kolorową chustą i inne zabawy sportowe!

Dyniowy Bal (17)

Opis: 29 października w Bam Bam Studio odbył się wielki Bal Dyniowy. Dzieci drążyły dynie, pomalowane szalały na kolorowej chuście, a wszystko to w specjalnie udekorowanych salach naszej Pracowni. Na koniec wszyscy zostali obdarowani jabłkami i cukierkami.

Festyn Sąsiadów WIELKIE BĄBLOWANIE, 26 września 2009 (9)

Opis: 26 września 2009 roku Bam Bam Studio wzięło udział w Festynie Sąsiadów WIELKIE BĄBLOWANIE. Przygotowaliśmy na tę okazję różnorodne zajęcia dla dzieci. Ogromną popularnością cieszyła się nauka żonglowania talerzami oraz lepienie z masy solnej. Odwiedzający festyn mieli też okazję pobawić się naszą ogromną, kolorową chustą. Nasze animatorki malowały dzieciom na buźkach tygryski, żyrafki, kotki, a także robiły dla nich zwierzątka z baloników.

Wnętrza Bam Bam Studio (27)

Opis: Kolorowy świat zabawy i nauki, w którym zamiast ton plastikowych zabawek i piłeczek można odnaleźć piękne, drewniane i szmaciane zabawki pobudzające wyobraźnię. Pośród tajemniczych zakamarków dzieci budują swój własny mały świat z ogromnych klocków. Na powierzchni 200 m2 powstała przestrzenna sala zabaw dla dzieci do 6 lat oraz dwie sale, w których odbywają się zajęcia dla dzieci - sala z lustrami przeznaczona na zajęcia muzyczno-ruchowe oraz zajęcia dla rodziców i sala do wszelkich "brudzących przedsięwźięć", takich jak zajęcia plastyczne, eksperymenty fizyczno-chemiczne etc.

Targi Idealny Dom i Wnętrze 4-6 września 2009 (12)

Opis: Kraina Zabaw BAM BAM z radością powitała wszystkie maluchy i starsze dzieci, które miały ochotę budować i dekorować swój własny mały świat. Mali artyści dali upust swojej potrzebie tworzenia lepiąc, malując i robiąc origami. Z myślą o małych "wulkanach dziecięcej energii" przygotowaliśmy wiele gier i zabaw ruchowych oraz konkursów. Rodzice mogli swobodnie zwiedzać ekspozycję pozostawiając swoje pociechy pod sympatyczną i kompetentną opieką, a w Krainie Zabaw mieli okazję zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy dzieciom.

TARGI MOJE DZIECKO - 29 i 30 sierpnia 2009 (20)

Opis: Na zaproszenie Projektu Mama gościliśmy na warszawskim Torwarze, by przy wyjątkowych kompozycjach muzyki świata Putumayo poprowadzić zajęcia dla dzieci i wspólnie z maluchami radośnie muzykować i twórczo się bawić.

Wyprawa Mama - Tydzień Mam w Bam Bam (77)

Opis: „Wyprawa Mama” to pierwsza tego typu impreza organizowana wspólnie przez portale Parenting.pl i Pieluszkarnia.pl dla ponad 1000 osób. W dniach 25 - 31 maja w Bam Bam Studio działy się rzeczy magiczne - liczne zajęcia dla dzieci i warsztaty dla mam, sesja fotograficzna i kolorowy bal dla maluchów!

Międzynarodowy Dzień Dziecka Zaginionego - 24 maja 2009, Agrykola (16)

Opis: Festyn rodzinny z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Zaginionego, podczas którego nasza pracownia organizowała szereg atrakcji dla dzieci oraz prowadziła zajęcia dla dzieci min. Akademię Odkrywców, Pięć Zmysłów i zajęcia plastyczne.

Zdjęcia przesłane przez zaprzyjaźnioną Mamę (8)

Opis: Mały Jeremiaszek w swoim żywiole - buszuje po kolorowej Krainie Zabaw Bam Bam.

< Poprzednia 1 2 Następna >

 

logo facebook