Zajęcia dla dzieci

O pracowni


Pracownia Twórczego Rozwoju - Bam Bam Studio - to miejsce tworzone z pasją przez mamę zainspirowaną własnymi doświadczeniami i obserwacjami, w odpowiedzi na dziecięcą ciekawość świata i naturalną potrzebę jego odkrywania.

To realizacja marzeń o przyjaznej, bezpiecznej i pobudzającej wyobraźnię przestrzeni dla dzieci i rodziców, również tych przyszłych.

Naszym celem jest aktywne wspieranie rozwoju dzieci, tak aby przebiegał radośnie i harmonijnie. Chcielibyśmy, aby dzieci dorastały w poszanowaniu tradycji, ale również w poczuciu prawa do odmienności.

Pragniemy wspierać je w rozwijaniu samoświadomości i samoakceptacji, budowaniu własnej przestrzeni i twórczego, niezależnego myślenia, a także pomagać w odkrywaniu i rozwijaniu własnych pasji i talentów.

Mamy nadzieję, że w ten sposób przyczynimy się do tego, że w przyszłości będą szczęśliwymi i spełnionymi ludźmi.

Z tą myślą przygotowaliśmy bogatą ofertę a w niej:


Zajęcia dla dzieci

Wychodząc na przeciw dziecięcej ciekawości świata i potrzebom rozwojowym tego okresu proponujemy różnorodne zajęcia dla dzieci w wieku od 1 do 9 lat prowadzone według autorskich programów. Wśród nich znaleźć można zajęcia ogólnorozwojowe, adaptacyjne, plastyczne, muzyczne i ruchowe, edukacyjne.

Niepubliczny Punkt Przedszkolny Bam Bam Studio

Wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym zapraszamy na zajęcia, podczas których w serdecznej i przyjaznej atmosferze będą mogły poznawać otaczającą rzeczywistość, z pomocą nauczyciela odkrywać jej „tajemnice”, a także poznawać siebie, swoje możliwości oraz rozwijać zdolności i zainteresowania.

Zajęcia prowadzone zgodnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego określoną w Rozporządzeniu Ministerstwa Edukacji Narodowej. W ramach punktu przedszkolnego dzieci biorą rówież udział w wielu twórczych i rozwijających zajęciach. Są to m.in. zajęcia z języka angielskiego, rytmika, zajęcia plastyczne, zajęcia prowadzone wg. autorskich programów, zajęcia logopedyczne i bajkoczytanie.

Urodziny i bale dla dzieci

Każdy, kto chciałby urządzić niezapomniane, twórcze urodziny dla swojego dziecka, może skorzystać bogatej oferty przygotowanej z myślą o dzieciach w wieku od 1-12 lat.

Urodziny prowadzone są przez profesjonalnych animatorów według autorskich scenariuszy, a do dyspozycji jubilata i gości pozostaje 200 m2 przyjaznej, bezpiecznej i pobudzającej wyobraźnię przestrzeni. Organizujemy również bale okolicznościowe i inne imprezy dla dzieci.

Kraina zabaw

Nasza sala zabaw to wyjątkowa, kolorowa przestrzeń do zabawy i nauki, w której zamiast ton plastikowych zabawek i piłeczek można odnaleźć piękne, drewniane i szmaciane zabawki pobudzające wyobraźnię.

Pośród tajemniczych zakamarków dzieci budują swój własny mały świat z ogromnych klocków.
Przyjazne wnętrze, ciekawe zabawki oraz miła i fachowa opieka są gwarancją dobrej zabawy. Sala przeznaczona jest dla dzieci do 6 lat.

Sala zabaw jest również miejscem spotkań z ciekawymi osobami oraz literaturą dziecięcą – zapraszamy na spotkania autorskie z twórcami książek dla dzieci oraz zajęcia z bajkoczytania połączone z zabawami plastycznymi i ruchowymi.

Zajęcia dla rodziców

Specjalnie dla rodziców przygotowaliśmy szereg zajęć i warsztatów, które pozwalają poczuć się pewniej w roli mamy czy taty oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat opieki i wychowania dzieci. Zajęcia prowadzone przez psychologów, pedagogów i specjalistów z innych dziedzin.

W naszej ofercie znajdują się m.in. warsztaty poszerzające kompetencje wychowawcze - Szkoła dla rodziców, kurs pediatryczny pierwszej pomocy,masaż shantala, warsztaty zdrowego odżywiania dzieci i ekologicznego pieluszkowania.

Księgarnia

Nasza księgarnia idealnie wpisuje się w klimat Bam Bam Studio – miejsca stworzonego z myślą o dzieciach i rodzicach, w którym dobra zabawa łączy się z nauką i odkrywaniem świata. Na półkach księgarni można znaleźć pięknie wydane, mądre i rozwijające książki dla dzieci oraz wiele przydatnych pozycji dla siebie m.in.:

Bezpieczeństwo

Wszyscy pracownicy Bam Bam Studio co najmniej dwa razy w roku odbywają specjalistyczne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy dzieciom prowadzone przez firmę AdrenaLTika. Dodatkowo nasza Pracownia otrzymała pozytywną opinie Straży Pożarnje w zakresie bezpieczeństwa oraz pozytywną opinie Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Nasze wnętrze

Bam Bam Studio składa się z przestronnej sali zabaw oraz dwóch sal, w których odbywają się zajęcia dla dzieci (jednej do zajęć ruchowych i drugiej do zajęć "bardziej brudzących", a więc eksperymentów artystyczno-naukowych).

Pracownia zajmuje 200 m2 powierzchni oraz posiada ogródek o powierzchni 100 m2 na wewnętrznym dziedzińcu budynku, gdzie przy sprzyjającej pogodzie mogą odbywać się zajęcia.

Wnętrza zostały zaprojektowane zgodnie z wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz uzyskały pozytywne opinie Straży Pożarnej i Stacji Sanitarno Epidemiologicznej.

Do Rodziców

Staramy się stale dostosowywać naszą ofertę do potrzeb Waszych i Waszych maluszków, dlatego jesteśmy niezwykle wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszej działalności, w tym zakresu i jakości naszych usług.

Zależy nam, aby nasi goście czuli się dobrze w Bam Bam Studio i mogli tu znaleźć to, czego potrzebują.

A więc życzymy Wam (i sobie) radosnej i inspirującej zabawy! Do zobaczenia w Bam Bam Studio!

 

logo facebook