Zajęcia dla dzieci

Imprezy i urodziny


Pracowna Twórczego Rozwoju - Bam Bam Studio - organizuje:


DLA DZIECI


DLA FIRM


OFERTA URODZINOWA BAM BAM STUDIO


URODZINY KOLOROWE (3-5 lat)


Przeniesiemy się do magicznego świata dziecięcej fantazji, aby wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach.  Dzieci będą miały okazję sprawdzić się w przeciąganiu liny, konkursie zagadek i na torze przeszkód. Przeżyją niezapomnianą przygodę przechodząc przez kolorowy tunel , a  uczestnicząc w zabawach z chustą animacyjną będą mogły lepiej się poznać i doświadczyć wielu radosnych chwil.


URODZINY TEMATYCZNE (od 4 lat)


URODZINY AKADEMIA ODKRYWCÓW (od 5 lat)


AKADEMIA ODKRYWCÓW (dzieci przemienią się w prawdziwych naukowców, by udać się w fascynującą podróż do świata fizyki i chemii, będą wspólnie zadawać dociekliwe pytania i przeprowadzać eksperymenty w poszukiwaniu odpowiedzi, nie zabraknie również wielu gier i zabaw ruchowych).


PRZYKŁADOWE TEMATY:


URODZINY TEMATYCZNE dla starszych dzieci (od 6 lat)


URODZINY RODZINNE (1-2 lata)


Idealna propozycja dla najmłodszych jubilatów, którzy będą mogli spędzić te wyjątkowe chwile w rodzinnej atmosferze w Krainie Zabaw, pośród kolorów i atrakcji pobudzających dziecięcą wyobraźnię oraz pasję odkrywania. To propozycja skierowana do rodziców, którzy pragną spędzić ten dzień z pociechą w wyjątkowym otoczeniu w towarzystwie rodziny i przyjaciół oraz chcieliby zapewnić dobrą zabawę małym gościom jubilata, którzy często są w różnym wieku.

* OFERTA SPECJALNA - Zamek lub Rakieta to wyjątkowy prezent, który jeszcze długo po przyjęciu urodzinowym pozwoli cieszyć się dziecku niezapomnianą przygodą oraz dostarczy wiele zabawy.

Zamek i Rakieta wykonane są z tektury falistej, jednostronnie białej, ekologicznej. Zabawki służą do samodzielnego złożenia oraz kolorowania.

Wymiary Zamku: wysokość 110 cm, szerokość 235 cm, głębokość 75 cm 
Wymiary Rakiety: wysokość 160 cm, szerokość 120 cm


Szczegółowe informacje i rezerwacja terminów:

www.bambamstudio.pl, info@bambamstudio.pl lub 603-11-70-40, Al. Komisji Edukacji Narodowej 20 lok. U3.

 

logo facebook